Background image

O nás

Jsme RSVISION, profíci v odvětví automotive, motorsportu a technického vývoje. Dáváme projektům duši a know-how. Nesbíráme zaměstnance do počtu, ale vybíráme si ty nejlepší a otevíráme jim dveře do významných automobilek a dalších velkých společností. Tam, kde svůj potenciál využijí na maximum, ať už zanechají otisk na technickém vývojovém projektu nebo montáži sportovního vozu.

Příběh RSVISION

Příběh RSVISION

Historie RSVISION se píše od roku 2017. Už od devadesátých let však vášeň pro rychlá auta postupně vedla CEO Radka Sčensného k myšlence přetavit hobby ve vlastní firmu.

Za svou více než dvacetiletou praxi v odvětví motorsportu se podílel na testování a vývoji nových vozů (například závodní model Fabia R5) a byl součástí továrních týmů na prestižních závodech rally v tuzemsku i v zahraničí. Postupně si prošel pozicemi mechanika, car technika, car engineera až po manažera vývojového týmu v automobilce. Během tohoto období si ověřil, jak skvěle můžou dopadnout projekty, na kterých pracuje správný tým.


Rozhodl se, že bude dělat věci jinak, a díky kontaktům a znalostem odvětví založil novou odnož podnikání. Vybudoval společnost, která nedosazuje pouze pracovní sílu do projektů, ale hledá nadané lidi pro zajímavé projekty v oblasti motorsportu a technického vývoje v automotive.

Časová osa

Časová osa

2001 - 2016

Éra motorsportu

Za šestnáct let působení v motorsportu přispěl Radek Sčensný k vítězství nejednoho významného šampionátu. Kromě mistra světa titulu J-WRC v roce 2009 s Martinem Prokopem uplatnil své know-how také pro duo Jan Kopecký a Pavel Dressler, a to k zisku mistra České republiky v roce 2012. 

Číst více

2017

Nové sídlo ve Velkých Hamrech 

V roce 2017 jsme vybudovali nové sídlo RSVISION ve Velkých Hamrech a dali mu moderní Vizáž.

2017

Spolupráce se Škoda Auto a.s. 

Klíčový rok z hlediska navazování významných spoluprací. Jednou z nich bylo uzavření partnerství s koncernem Škoda Auto.

2020

Expandujeme do Držkova 

RSVISION se rozrůstá, v průběhu roku 2020 jsme vybudovali novou montážní a výrobní dílnu v Držkově nedaleko Velkých Hamrů.

2023

Stěhování do Jablonce 

V červenci roku 2023 jsme se přestěhovali do nově zrekonstruovaných prostor v Jablonci nad Nisou. 

Co děláme

Soustředíme se na automobilový průmysl, technický vývoj a motorsport, ale portfolio služeb neustále rozšiřujeme a máme přesah do dalších oblastí

Najdeme kvalitní lidi pro váš projekt 

Pečlivě vybíráme zkušené profesionály a mladé talenty pro široké portfolio projektů napříč odvětvími. S našimi týmy vám pomůžeme od A do vyvinout funkční produkt a dotáhnout váš projekt do úspěšného konce.

Pracovníci
Uplatnění v projektu

Najdeme vám uplatnění v projektu

Díky zkušenostem a know-how dokážeme efektivně pomoci kariérně růst dalším lidem. Klademe důraz na individuální přístup k jednotlivcům a podrobný onboardingový proces, a proto vám umíme najít projekt a uplatnění na míru. 

Náš tým

Poznejte management tým, který stojí za značkou RSVISION:

Radek Sčenský

Snahou RSVISION není vybudovat korporát svázaný předpisy a regulemi, ale vytvářet prostředí, kde se všichni navzájem respektují a mají prostor se aktivně podílet na jeho rozvoji.

Radek Sčensný

Zakladatel

Simona Loubalová

CEO Assistant

s.loubalova@rsvision.cz

Ing. Jakub Jareš

New project manager

j.jares@rsvision.cz

Andrea Sčensná

Back office manager

a.scensna@rsvision.cz

Jan Bartel

HR manager

j.bartel@rsvision.cz

Invoicing

info@rsvision.cz

 

Máte zájem o spolupráci?

Chcete s námi navázat spolupráci? Hledáte uplatnění v zajímavém projektu, ale nenašli jste, co hledáte? Napište nám.

Pneumatika