Zaujala vás některá z našich otevřených pozic a zaslali jste nám svůj životopis? Pokud jsme se vám ještě neozvali, nezoufejte! V mezičase si přečtěte, co vás čeká, pokud se vás rozhodneme pozvat na osobní pohovor

Výběrové řízení – celek

Krok 1 | Procházení životopisů 

Každý životopis i motivační dopis kandidáta nejprve projde rukama HR týmu. Naši specialisté zhodnotí, zda se na inzerovanou pozici hodíte, a do 14 dnů dostanete odpověď. Ať už bude odpověď kladná nebo odmítavá, zpětnou vazbu od nás dostanete vždy. Vybrané kandidáty zveme na osobní pohovor telefonicky.  

Tip: Jak napsat atraktivní životopis, který oslní každého personalistu, se dozvíte na našem Facebooku.  

Krok 2 | Neformální pohovor 

Víme, že stres dokáže negativně ovlivnit i toho nejlepšího kandidáta. Aby se to nestalo, pohovory vedeme v co nejuvolněnější atmosféře. HR specialista vás pozve do zasedačky a nabídne vám šálek kávy nebo čaje. 

Krok 3 | ‚‚Povězte nám něco o sobě...” 

Tradiční výzva, abyste nám řekli pár informací o sobě, přijde na každém pohovoru. Před tím vám ale představíme RSVISION a probereme náplň pozice, na kterou se hlásíte. Potom si budeme povídat o vás, detailech z vašeho životopisu, dalších zkušenostech a motivaci k práci. A samozřejmě dostanete prostor i na vlastní otázky. 

Tip: Nejčastější dotazy, které vám může položit personalista v automobilovém průmyslu, najdete na našem Facebooku.  

Krok 4 | Zpětná vazba a pozvánka do druhého kola 

S výsledky pohovoru se vám ozveme do čtrnácti dnů. Opět klademe důraz na to, aby každý uchazeč dostal zpětnou vazbu nezávisle na výsledku pohovoru. V případě vzájemných sympatií se můžete těšit na pozvánku do druhého kola. To už se koná s manažerem daného projektu na místě výkonu práce.  

 

Máte zájem o pohovor v RSVISION? Napište nám! Stále hledáme nadané lidi pro zajímavé projekty v oblasti automotive, technického vývoje a motorsportu.

Sdílet: